Enter your search terms:
Top
 

Latinsko americké tance pro ženy

Nový kurz pro úplné začátečnice – 1. lekce ZDARMA

 

Vzhledem k naprosto naplněnému kurzu, který běží od září otevíráme ještě jeden pro úplné začátečníky. Nově začínající kurz v Shakti centru v Domažlicích je určen pro ženy každého věku, které mají rády latinskoamerickou muziku a rády si u ní zatančí. V kurzu se naučí základy všech latinskoamerických tanců a možná i něco navíc:-) Během lekcí si nejen zatančíme, ale i zaposilujeme a určitě užijeme i spoustu zábavy. Kurz je půlroční a lekce na sebe budou navazovat. Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky. Choreografie jsou upraveny tak, aby je mohly ženy tančit samy, ale popřípadě i s partnerem. Naučíte se např. tyto tance: samba, chacha, rumba, paso double, jive..

 

4A744267AF8CEE6ACD120100

Lektorka Jarka Žáková o sobě: Od dětství se věnuji standartním a latinsko-americkým tancům. V sólové dráze jsem dosáhla druhé nejvyšší třídy. Vedla jsem a vedu několik tanečních kurzů pro děti i dospělé v Plzni i v Domažlicích. Ráda se s Vámi i Vašimi dětmi budu potkávat na svých lekcích. 

 

Tanec je jeden z nezdravějších a nejpřirozenějších pohybů, při kterém se skvěle formuje postava. Tak neváhejte vyzkoušet.

 


Pravidelné lekce začnou
: od 11. ledna a potom každé pátek 17:00 – 17:45 hod
Přihlášení mailem nutné na adrese: info@shakticentrum.cz