Enter your search terms:
Top
 

Zdravé oči

Jednodenní seminář

Termín: 28. července 2019 od 9:00 – 16:00 hod
Lektor: Yvona Švecová o sobě: “ Semináře pojímám jednoduše, prakticky a zábavnou formou tak, aby se používané metody a techniky naučil každý a odcházel s dobrým pocitem. Všechny metody, které vyučuji, také praktikuji, díky tomu jsem zdravá jako řípa, vidím jako rys a vrásky? To posoudíte sami na některém z mých seminářů. Těším se na Vás!“

Zrak je možné zlepšit přirozenou cestou, klíčem je uvolnění mysli a relaxace očí. Je to dovednost, kterou je třeba se naučit, jako každou jinou.

Základem je metoda očiWilliama Batese, rozpracovaná Meirem Schneiderem a ostatními pokračovateli Batesova díla. Wlliam Bates byl americký oční lékař, který objevil souvislost výskytu očních vad s návykovým namáháním očí a také s psychickým napětím. Díky jednoduchým technikám pak dokázal pomoci tisícům lidí získat opět dobrý zrak.

Kličem k nápravě zraku je uvolnění a relaxace očí. Metoda komplexně pracuje se všemi částmi zrakového systému, cviky jsou přirozené a snadno je lze zařadit do běžného denního režimu. Nejedná se o cviky v klasickém smyslu slova, jde vlastně o návrat k přirozenému způsobu vidění, který nám byl vlastní v dětství, a o nabourání stereotypů.

 

Cena kurzu, pomůcek a skript celkem: 1.200,– Kč 
Přihlášení jen závazně na:
 tel: 604815667 – Yvona,  mail: kurzy@jogasyvonou.cz