Enter your search terms:
Top
 

Autoterapie hlasem a dechem (ATHD)

Klíč ke šťastnému já

Termín:  03. – 04.06.2017fotka song
Čas:  So 09:00 – 17:00, Ne 09:00 – 12:00. hod
Cena:  2.300,- Kč (záloha 700,- Kč)
Rezervace: info@shakticentrum.cz
Přihláška je platná po uhrazení zálohy, přihlásit se je možné do 03.05.2017.
Lektorka: PhDr. Feng-yűn Song CSc. (vdaná Vojtová) Je hlasová pedagožka, nadžánrová zpěvačka čínského původu. Je absolventka FFUK v Praze, oboru bohemistika. Narodila se a vyrůstala v severovýchodní Číně. Od dětství prošla náročnou pěveckou a hereckou průpravou v pekingské opeře a stala se osobní žákyní paní Šang Chuej-min, významné osobnosti školy Šang. Na české hudební a kulturní scéně působí od roku 1992. Vydala řadu CD alb a má za sebou stovky úspěšných koncertů v Česku, Evropě i v rodné Číně. Od roku 2005 vede a vyučuje sebekultivační seminární program Autoterapie hlasem a dechem (ATHD), který se zaměřuje na zdravý hlas a vědomý dech. Vydala knihu „Hlas a dech“ (spoluautorka: Pavlína Brzáková, Eminent 2013) s instruktážním filmem na DVD Dechová cvičení pro nezpěváky. Od roku 2013 je autorkou časopisu Regenerace.

Program semináře Autoterapie hlasem a dechem (ATHD): trénink zdravého dýchání s osobní korekcí, blahodárně působí na psychosomatické zdraví a emotivní prožívání.

Setkání začíná jemným dechovým laděním, dechovou úpravou i správným vnímáním těla. Na závěr se dostane i k tonální autoterapii. Doporučujeme pitnou vodu, příjemné oblečení, tužku a zápisník sebou. Ze semináře odcházejí lidé vždy spokojeně a s úsměvem:)

Osobní korekce lektorky zejména pomáhá k objevování a rozvoji hlasového potenciálu, také osobnostní jistoty.

 

VĚDOMÁ PÉČE O TĚLO A DUŠI. Program je otevřen každému, kdo chce kvalitně prožívat svůj čas, objevovat hlasový i osobnostní potenciál, pracovat na svém emočním těle. Je možné navštívit kontinuálně nebo také jednorázově.

 

viz www.fengjunsong.cz – semináře, kurzy