Enter your search terms:
Top
 

Dornova metoda a prevence bolesti zad

Jarní workshop

Termín:  11. května  2019
Čas:  10:00 – 11:30 hod
Cena:  200,-

Lektorka:  Anna Miskai je akreditovanou instruktorkou zdravotní TV, sportovní masérkou, terapeutkou Dornovy metody, reflexologie a kvantové terapie. Vede pravidelné lekce kondičního cvičení pro ženy, prevence bolesti zad, senior fitness cvičení a cvičení s tělesně a mentálně postiženými v Domažlicích a okolí. Rovněž pořádá jednorázové workshopy na různá témata týkající se zlepšení funkce těla. Citace:“Mým naplněním a cílem je pomáhat lidem, pokud sami mají vůli žít zdravější, šťastnější a plnější život.
O Dornově Metodě:
Jedná se o jemnou manuální terapii, která dokáže obratle a klouby vrátit do jejich původní přirozené polohy, čímž se vyrovnává celková statika těla.
Většinu potíží si v průběhu života „vyrábíme“ sami: špatnými návyky jako jsou nesprávné držení těla, sezení s nohou přes nohu, jednostranné sporty a činnosti. Při tom dochází k posunům obratlů, a tím pádem i plotének a dále k posunům kloubů, které se pootočí do nesprávné polohy a svaly zafixují tuto novou pozici. Naše kosterní konstrukce je tvárná a všude je vůle; jednoduše řečeno – tak, jak to šlo tam, to logicky musí jít i zpět
Čeká nás samostatná praxe dle Dornovy Metody:
Měření a srovnání délky dolních končetin: kyčle, kolena, kotníky.
Samostatné cvičení na nápravu kyčlí a kolenních kloubů.
Cvičení na posílení kyčelních, kolenních vazů i hlezenního kloubu.
Cvičení na aktivaci nožní klenby.
Stretching a uvolnění krční, hrudní i bederní části zad.

JE NUTNÉ SE PŘIHLÁSIT: email: info@shakticentrum.cz, nebo 604 978 123