Enter your search terms:
Top
 

Feng shui a rok Ohnivého kohouta

Přednáška o harmonizaci prostoru a čínské kosmologii

Termín:  05.05.2017

Čas:  17:30 – 20:30 hod
Cena:  300,- Kč
Rezervace: info@shakticentrum.cz
Lektorka: Radka Kleinpeterová – absolvovala tříletý cyklus seminářů základů čínské kosmologie, čínské medicíny na bázi WU XING  a FENG SHUI na bázi HAM YOU ve škole tradiční čínské kosmologie Cesta bílého jeřába Evy Joachimové. V dalších letech se zúčastnila ještě řady nadstavbových seminářů, které se zabývaly Knihou Proměn YI JING (I TING), Taoistickou numerologií, vlivu energií Velkého vozu a další. Od roku 2012 pořádá svou vlastní Školičku čínské kosmologie a FENG SHUI.
Rok 2017 je podle čínského kalendáře rokem Ohnivého Kohouta. Co nového Vám, ČR, Evropě přinese Ohnivý Kohout, jak tzv. „Letící hvězda“ ovlivní Vaši životní cestu, kariéru, partnerské vztahy, rodinné vztahy, hojnost, co bude letos řešit Vaše já, Vaše duše a nebo za jakých podmínek se Vám letos mohou přikutálet penízky se dozvíte na této přednášce.

FENG SHUI je tradiční čínské učení, které se,  řečeno velmi zjednodušeně, zabývá harmonizací Člověka v Prostoru  a v Čase. Většina lidí zná FENG SHUI jako tradiční čínské umění zabývající se výhradně harmonizaci prostor, kdy se na základě postavení domu v krajině a rozboru půdorysu na devět oblastí života a pomocí zeměpisných směrů vyhledávají disharmonie prostoru a navrhují se úpravy prostoru.
Ale to však není všechno, co nám toto úžasné umění nabízí…více se dozvíte na přednášce :)