Enter your search terms:
Top
 

Fitness latina

Nový začátečnický kurz tance pro ženy

1. lekce nezávazně a zdarma!Profilovka Shakti

Začátek:  7.2. 2022
Pravidelný čas:  pondělky 19:30 – 20:30 hod
Lektorka: Bára Němcová
… o sobě: „Už v dětství jsem se několik let věnovala latinskoamerickým a standardním tancům pod vedením manželů Cíchových z TS DANCE. K latinskoamerickým tancům jsem se opět vrátila v posledních letech, kdy si piluji techniku pod vedením tanečního páru z: Latinskoamerické tance Plzeň a rozšiřuji obzory na víkendových workshopech či celotýdenních kempech profesionálních tanečníků (Eva Krejčířová, Dominik Vodička, Marek Dědík, Lenka Klimentová, Tomáš Vořechovský). Mezi tím jsem několik let strávila pracovně na zaoceánské lodi, kde jsem se dle instrukcí svých kubánských a hondurasských kolegů učila Salsu, Bachatu a Merengue, kterým jsem se pak po návratu do Čech věnovala i v sólové formě. Jsem také držitelkou A i B certifikátů instruktora aerobních aktivit u Face Czech Academy a moc se těším až si společně zatančíme a dostaneme se do formy. ;-)“

 

Na této hodině pro začátečníky se naučíme různé jednoduché sestavy na chytlavé písně, které se budou v průběhu kurzu opakovat. Postupně budeme přidávat i nové písně, ale princip zůstane více méně stejný: opakující se jednoduchá sestava latinskoamerického tance (Samba, Rumba, ChaCha, Jive) / karibského tance (Salsa, Bachata, Merengue) / či jiných tanečních stylů (Charleston, Rock n‘ Roll, Twist, atd.), která se bude střídat s kroutivou či jinak tanečně zábavnou sestavičkou s popularizovanými tanenčími pohyby. Sestavy skládám tak, aby nebyly moc složité a neobsahovaly moc prvků a Vy jste si tak mohly vychutnat radost z pohybu a tance aniž byste musely moc přemýšlet nad dalším krokem. Postupem času si sestavy zažijete natolik, že si je budete moci prostě jen užívat a soustředit se na učení nových.

Tak se přijďte společně zapotit a vyplavit pár endorfinů. ;-)
Co vzít sebou? Pití, ručník, dobrou náladu a kecky / botasky (se světlou podrážkou) / taneční tréninkovou obuv.

 

Přihlášky: info@shakticentrum.cz

Kurz si můžete předplatit na recepci centra (v otevírací době): 6 lekcí do konce března (7. – 13. 3. je prázdninová pauza) výhodně za 720Kč.

Je také možné platit každou lekci zvlášť (na místě): 170Kč.

Těšíme se na vás ♥