Enter your search terms:
Top
 

Hormonální jógová terapie – přednáška

..přednáška magda_semelova_nova_500dpi

Termín:  26. září 2019
Čas: 16:30 hod
Místo: klubovna MKS Domažlice, nám. Míru 51
Lektor:  Magda Semelová – „HJT mi vstoupila do života v ten správný okamžik a vím, že to není náhoda. Setkání s  certifikovanou lektorkou HJT přímo od nás ze Zlínského kraje ovlivnilo celý můj další život. Předtím jsem neměla o této terapii ani potuchy. Přihlásila jsem se ihned na nejbližší seminář a začala pravidelně cvičit. Byla jsem natolik nadšená z výsledků nejen na sobě, ale i na kamarádkách, které tuto sestavu cvičily, že jsem se rozhodla, že udělám vše proto, abych mohla tuto metodu legálně šířit a pomáhat tak ženám, které o to budou mít zájem.“

 

Autorkou této metody je doktorka psychologie  z Brazílie, celosvětově uznávaná terapeutka, která letos v květnu oslaví 91. narozeniny a jako jediná na světě uděluje certifikáty lektorkám, které mohou dále tuto metodu předávat ženám na seminářích. Je to šarmantní dáma, nesmírně vitální a plná života a je pochodující reklamou Hormonální jógové terapie.

Hormonální jógová terapie (HJT) je přirozená cesta k harmonizaci hormonální činnosti. Přirozenou cestou aktivuje tvorbu ženských pohlavních hormonů, doslova je probouzí a odstraňuje problémy způsobené jejich nízkou hladinou. Je to úžasně promyšlená a do posledního detailu propracovaná sestava, která opravdu funguje.

• zmírňuje projevy menopauzy – návaly horka, výkyvy nálad a další

• pomáhá při PMS, bolestivé, silné nebo nepravidelné menstruaci

• pomáhá při neplodnosti způsobené hormonální nerovnováhou

• zmírňuje emoční symptomy, bolesti hlavy a další „ženské problémy“

 

Přihlášky zasílejte nejpozději do 15.09. 2019 na e-mail: info@shakticentrum.cz
Cena: 100,-
Certifikat_web