Enter your search terms:
Top
 

Hormonální jógová terapie

Víkendový seminář

Magda_joga_600dpi

 

Termín:  28. a 29. září 2019
Časy: sobota 09:00 – 16:00 hod,  neděle 09:00 – 13:00 hod
Lektor:  Magda Semelová – „HJT mi vstoupila do života v ten správný okamžik a vím, že to není náhoda. Setkání s  certifikovanou lektorkou HJT přímo od nás ze Zlínského kraje ovlivnilo celý můj další život. Předtím jsem neměla o této terapii ani potuchy. Přihlásila jsem se ihned na nejbližší seminář a začala pravidelně cvičit. Byla jsem natolik nadšená z výsledků nejen na sobě, ale i na kamarádkách, které tuto sestavu cvičily, že jsem se rozhodla, že udělám vše proto, abych mohla tuto metodu legálně šířit a pomáhat tak ženám, které o to budou mít zájem.“

 

Autorkou této metody je doktorka psychologie  z Brazílie, celosvětově uznávaná terapeutka, která letos v květnu oslaví 91. narozeniny a jako jediná na světě uděluje certifikáty lektorkám, které mohou dále tuto metodu předávat ženám na seminářích. Je to šarmantní dáma, nesmírně vitální a plná života a je pochodující reklamou Hormonální jógové terapie.

Hormonální jógová terapie (HJT) je přirozená cesta k harmonizaci hormonální činnosti. Přirozenou cestou aktivuje tvorbu ženských pohlavních hormonů, doslova je probouzí a odstraňuje problémy způsobené jejich nízkou hladinou. Je to úžasně promyšlená a do posledního detailu propracovaná sestava, která opravdu funguje.
Především zmírňuje projevy menopauzy (návaly horka, výkyvy nálad, nespavost a další), pomáhá při premenstruačním syndromu, silné nebo nepravidelné menstruaci, při neplodnosti způsobené hormonální nerovnováhou, při hypofunkci štítné žlázy. Také zmírňuje emoční symptomy, bolesti hlavy a další „ženské problémy“, zvyšuje pružnost těla, detoxikuje organismus. Je to opravdu tak široké spektrum, že každá žena bez rozdílu věku najde důvod, proč začít a nikdy nepřestat :)

 

S sebou: pohodlné oblečení, podložku na cvičení – jógamatku nebo karimatku, pěnovou kostku nebo deku na podložení, psací potřeby a lehčí jídlo – ovoce, zeleninu, ovocné tyčinky, zeleninový salát. Bude se cvičit celý víkend a masírovat bhastrikou orgány v dutině břišní, takže lehká strava je nejvhodnější. Také doporučujeme před seminářem omezit těžká jídla a alkohol.

 

Přihlášky zasílejte nejpozději do 15.09. 2019 na e-mail: info@shakticentrum.cz
My Vám odepíšeme a pošleme vám k vyplnění zdravotní dotazník.
Cena: 2.500,- přivedeš-li kamarádku, cena 2.350,-
Záloha: 1.000,- Kč. Po odeslání vyplněného dotazníku vyčkejte nejprve na potvrzení rezervace. Následně uhraďte zálohu 1.000,- Kč na číslo účtu 102977701/5500, variabilní symbol je termín konání semináře /ve tvaru DDMMRRRR/, do zprávy pro příjemce uveďte své příjmení. Doplatek ve výši 1.350,- Kč uhradíte v hotovosti v den konání semináře. V případě neúčasti na semináři můžete za sebe vyslat náhradníka.
Seminář se uskuteční maximálně pro 13 lidí.                                                                                                        Kniha_HJT  Certifikat_web  33432916_452592618504467_2870530916856365056_n