Enter your search terms:
Top
 

HOSTINA Vladimíra Kafky

Druhé setkání s laskavým uzdravovatelem

Termín:  09.09.2017Fotka uživatele Vladimír Kafka.
Čas:  18:00 – 21:00 hod
Cena:  300,-
Rezervace jen závazně: info@shakticentrum.cz nebo 731 160 326

 

Vladimír Kafka tu podle někdejších vyjádření lékařů už dávno neměl být. Navíc přišel před čtyřmi roky částečně o nohy a několikrát se v životě dostal až na úplné dno. Kdo se podle něj dotkne vlastní smrti, má zároveň potenciál objevit plnou hloubku života.

Sám je toho živým důkazem. Ač původem akademický malíř (vystudoval AVU u profesora Knížáka), věnuje se navíc již více než 20 let těžce nemocným lidem – zejména těm, kterým byla diagnostikována rakovina a to i těm, kterým lékaři oznámí, že jim zbývá jen pár měsíců nebo týdnů života.

Vladimír Kafka se nepovažuje za léčitele, spíše za tvůrčího člověka. Smyslem jeho práce je pomoci lidem přijmout a pochopit, co je vlastně smrt – procítit tento stav, a tak ji prožít zaživa. Vrátit se tak zpět do života. Známý se stal i díky svým knihám „Minulost je mrtvá, život začal právě teď“ a „Život naživo“. Vladimír Kafka bývá zván do rozhlasových a internetových pořadů; sám i společně s Jaroslavem Duškem vystupují na živých besedách, tzv. Hostinách, po celé České republice.

 

Na přednášce budete mít možnost klást Vladimírovi otázky a zakoupit si jeho knihy.

 

Zde naleznete video první návštěvy u nás v centru: Vladimír v Shakti Centru Jóga Domažlice
Zde si můžete přečíst rozhovor s Vladimírem v květnovém čísle časopisu: Regenerace