Enter your search terms:
Top
 

Taneční jóga

Srdečně zveme na jedinečné semináře taneční jógy – páteční setkání

29.4. ,6.5. , 20.5., 27.5. , 10.6. od 18:00-20:00

Cena kurzu: 1500,- Kč (5 x 2hod. setkání) 

Přihlášení nejpozději do 25.4.2022 na vendy.ti@gmail.com nebo 774 627 232.

Popis kurzu

Vhodné pro ženy i muže, není potřeba žádná zkušenost s jógou ani tancem. Na začátku lekce začneme krátkou relaxací, jemné protažení v souladu s plným jógovým dechem, pranajáma, jednoduché ásany – jógové pozice a po té se naučíme jednoduchou taneční choreografii s jógovými prvky s důrazem na vyvážení obou stran, aby vše bylo v souladu a harmonii celého těla a při tom bude hrát příjemná satwická hudba. Na závěr jemné protažení a relaxace s vonnými oleji, vůněmi, zvonky shanti, sundrum a jiné relaxační nástroje za světla svíček. Podpoříme imunitu, plně využijeme kapacitu plic, zlepšíme krevní oběh, příjemně protáhneme, zpevníme, uvolníme a rozpohybujeme tělo s ohledem na jeho možnosti, může nám to pomoci od bolesti zad, hlavy, zklidníme mysl a celkově se budeme cítit lépe na těle i na duchu.

Lekce obsahují:

  • 2 hodiny jógového zážitku
  • protažení a dechové techniky
  • jógové pozice v propojení s výrazovým a scénickým tancem za poslechu sattwické hudby – krátká    jednoduchá choreografie
  • relaxace

Co s sebou? 

Pohodlné oblečení na jógu a můžete mít šátek přes boky nebo sukýnku, praktikujeme na boso. Podložku na jógu, polštářek na sezení nebo pod hlavu a deku na závěrečnou relaxaci Vám rádi zapůjčíme na místě.

Doporučení

Dejte si jídlo naposledy 2 hodiny před lekcí.

Přijďte alespoň o 15 min dříve, ať se stačíte v klidu připravit a nerušíte pozdním příchodem ostatní.

Na setkání s Vámi se těší Vendy Tichotová