Enter your search terms:
Top
 

Naši lektoři

nor

Mirka Bauzová

Jóga – pondělí; HATHA jóga – čtvrtky; dětská jóga pátky

Mirka o sobě:

..mé první lekce jógy – tehdy to pro mne bylo výborné „cvíčo“ a relax. Pravidelným praktikováním jsem došla k uvědomění, že jóga je mnohem mnohem hlubší věc než jen cvičení a odpočinek. Postupně jsem ji začala prožívat na všech úrovních. Nyní cítím jógu jako krásné spojení všeho se vším – žiji ji a jsem velmi vděčná, že je mi umožněno ji vnášet do životů dalších lidí :)

Anna Miskei Personal Medical Exercise Trainer

Anna Miskai

Pondělní cvičení Zdravá záda, úterní formování postavy; čtvrteční poporodní cvičení.

Anna o sobě:

Celý život jsem aktivní. Dlouhodobý zájem o pohyb a o zdravý životní styl a vlastní zdravotní potíže mě kdysi přiměly jít do školy a specializovat se v oboru zdravotní tělovýchovy, což bylo bezpochyby nejlepší rozhodnutí mého života! Mým naplněním a cílem je pomáhat lidem, pokud sami mají vůli žít zdravější, šťastnější a plnější život.

IMAG0521

Elizabeth Jehlíková

Jóga pro začátečníky středy

Eliz o sobě:

S jógou jsem se seznámila po dlouhém onemocnění, kdy jsem hledala způsob, jak se začít pomalu hýbat a zlepšit si fyzičku. Po pár lekcích jsem zjistila, že jóga je nejen prospěšná jako fyzické cvičení, ale je blahodárná i pro duši. Po pěti letech cvičení, jsem se rozhodla vyzkoušet si lekce jógy z hlediska lektora. Pokud chcete začít s jógou, zvu vás na mé lekce pro úplné začátečníky. Budu se na vás těšit a doufám, že si jógu oblíbíte jako já.

Jana-Pazourova

Jana Pazourová

Tchai t’i, sestava Lao jia Er Lu chen Taiquen – každý čtvrtek od 19:00

Jana o sobě:

Tai ti se věnuji 17 let. Letos jsem dokončila trenérskou školu FTVS Univerzity Karlovy.  Měla jsem to štěstí, že jsem se ve vesnici Chen jia gou v severozápadní Číně mohla Tai ti učit pod vedením mistra Chen Xiaowanga, otce Chen Ziqianga, který pořádá semináře po celém světě. Přijďte, ráda vás povedu a předám umění Tai ti :)

IMG_4317-e1503301278219-600x800

Ivana Vavrochová

Jóga ve středu večer.

Ve Kdyni v pondělí večer.

Ivana o sobě:

Jóga je pro mě balanc, harmonie, vnímání celku a propojení všech a všeho. Každý den tyhle principy žít, s laskavostí, trpělivostí a láskou, je nyní mou cestou. Praktikování jógy mi do života přineslo velké změny, změny k větší spokojenosti v životě.Asi nejvíce si cením postupné jasnosti myšlení a získávání jistoty uvnitř sebe. Ráda Vás budu inspirovat na Vaší cestě.

Sarka_Holeckova

Šárka Holečková

POWER JÓGA – pondělí odpoledne.

Šárka o sobě:

Jsem lektorkou powerjógy od r. 2013. Powerjóga se pro mě stala životním stylem, duševní očistou a uvědoměním si sebe sama, tady a teď. Díky ní lépe rozumím svému tělu a jeho potřebám. Jóga mi přináší radost a ukazuje cestu ke spokojenému životu. Přijďte se inspirovat, motivovat, posílit svojí disciplínu, fyzickou i psychickou kondici. Každá lekce je jiná, a přesto stejná…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bohdana Heroldová

Jóga pro začátečníky, jóga pro pokročilé – úterky.

Bohdana o sobě:

Pracuji v oblasti poradenství a osobního rozvoje. Jóga je mým dlouhodobým koníčkem a v životě mi pomohla s velkými zdravotními potížemi. Jógu předcvičuji od r. 2009. Jsem učitelem II. stupně a členkou Unie jógy. Nejraději mám Rádžajógu (královská cesta). Je to vyvážený, ucelený systém vedoucí k zvládnutí těla, mysli i smyslů. Je to cesta jak žít lépe a zdravěji ve svém těle i na duchu.

FMR_0364

Lucka Sokolová

Pohybové hrátky s batolátky – stř. a pát. dopo, výtvar. dílničky čtvrtek dopo

Lucka o sobě:

Veškerá činnost s dětmi mě velmi naplňuje a dělá mé dny krásnější. Takže jsem začala spolupracovat s rodinn. a komunitním centrem Pelíšek v Poběžovicích (Montessori). Dále s rodinn. centrem Domeček v Mariánských Lázních, odkud pocházím. S radostí jsem začala vést pohybové hrátky pro děti a batolátka a výtvarné dílničky. Děti jsou naše budoucnost a je žádoucí, aby jim byla věnována náležitá pozornost. Jak po stránce fyzické, tak i duševní.

profil

Veronika Beránková

Move & Play – středa odpo, hlídání dětí – úterky dopo.

Veronika o sobě:

Mít radost z pohybu, chuť a vůli sportovat, načerpat energii a zapomenout na starosti všedních dní, vidět rozzářená dětská očka při vybití energie pohybem a hrou, je tou největší odměnou nejen pro mě, ale bude i Vás. Sport a práce s dětmi mě obohacuje a je pro mě smyslem mého života.

Veronika Němcová

Veronika Němcová

ZUMBA – soboty ráno

Verča o sobě:

Jsem Verča Němcová – ZUMBICE, tělem, duší i srdcem tanečnice. Zumba je radost, elán, energie, tanec, kterým každá buňka v těle žije. Zumba je můj život, tak jako rodina, učení jazyků, psaní knížek a čokoláda, Zumba je pro mě bláznivá párty, se všemi, které mám ráda.

jarka žáková

Jarka Žáková

Cvičení s dětmi v šátku – úterky, dětské tanečky a latina dosp. – čtvrtky a TANEČNÍ pro dosp. – neděle.

Jarka o sobě:

Od dětství se věnuji standartním a latinsko-americkým tancům. V sólové dráze jsem dosáhla druhé nejvyšší třídy. Vedla jsem a vedu několik tanečních kurzů pro děti i dospělé v Plzni i v Domažlicích. S příchodem prvního syna jsem hledala spojení tance a mateřské lásky a našla jsem cvičení s dětmi v šátku či nosítku. S přibývajícím věkem syna jsem se rozhodla věnovat i dětem školkového věku a tančím s nimi v kurzu tanečky. Jsem trenér a porotce III.tridy pro sportovní tanec. Ráda se s Vámi i Vašimi dětmi budu potkávat na svých lekcích.

APO4a8ba8_profimedia_0138538781

Třeba zrovna Ty

Jakákoliv zdraví prospěšná aktivita

… o Tobě:

Napiš nám něco o sobě a o svém cvičení nebo činnosti na email info@shakticentrum.cz. Sejdeme se, popovídáme a třeba se staneš naším lektorem ..nebo si pronajmeš některý náš prostor ;)