Enter your search terms:
Top
 

Naši lektoři

nor

Mirka Bauzová

Jóga pokročilí, dětská jóga, Teen jóga – úterky a pátky

Miri o sobě:

Pravidelným praktikováním jsem došla k uvědomění, že jóga je velmi hluboký proces těla, mysli a duše. Postupně jsem ji začala prožívat na všech úrovních. Nyní cítím jógu jako krásné spojení všeho se vším – žiji ji a jsem velmi vděčná, že je mi umožněno ji vnášet do životů dalších lidí :)

Anna Miskei Personal Medical Exercise Trainer

Anna Miskei

Cvičení Zdravá záda, formování postavy; poporodní cvičení.

Anička o sobě:

Celý život jsem aktivní. Dlouhodobý zájem o pohyb a o zdravý životní styl a vlastní zdravotní potíže mě kdysi přiměly jít do školy a specializovat se v oboru zdravotní tělovýchovy, což bylo bezpochyby nejlepší rozhodnutí mého života! Mým naplněním a cílem je pomáhat lidem, pokud sami mají vůli žít zdravější, šťastnější a plnější život.

WhatsApp Image 2020-08-24 at 10.26.08

Anička Mrázová

Tanečky pro děti 5-7 let pondělky

Anička o sobě:

Tancování je můj velký koníček. Od dětství jsem několik let tancovala latinsko-americké tance, ale mám ráda i jiné taneční styly, např. aerobic nebo street dance, čemuž se nyní ve svém volném čase aktivně věnuji. Velkým přínosem je pro mě práce s dětmi, která mě velmi baví a spojit tyto dvě věci dohromady je to nejlepší, co může být :). Proto se na Vás moc těším na svých lekcích tanečků

117974218_652669678679313_4530308260423092096_n (2)

Jana Pazourová

Čchi kung  každý čtvrtek od 19:00

Jana o sobě:

Tai ti se věnuji 17 let. Letos jsem dokončila trenérskou školu FTVS Univerzity Karlovy.  Měla jsem to štěstí, že jsem se ve vesnici Chen jia gou v severozápadní Číně mohla Tai ti učit pod vedením mistra Chen Xiaowanga, otce Chen Ziqianga, který pořádá semináře po celém světě. Přijďte, ráda vás povedu a předám umění Tai ti :)

IMG_4317-e1503301278219-600x800

Ivana Vavrochová

Meditativní Jóga, Cvičení pro vitalitu a regeneraci

Ivča o sobě:

Jóga je pro mě balanc, harmonie, vnímání celku a propojení všech a všeho. Každý den tyhle principy žít, s laskavostí, trpělivostí a láskou, je nyní mou cestou. Praktikování jógy mi do života přineslo velké změny, změny k větší spokojenosti v životě.Asi nejvíce si cením postupné jasnosti myšlení a získávání jistoty uvnitř sebe. Ráda Vás budu inspirovat na Vaší cestě.

Schuller

Jakub Schuller

Taneční pro dospělé, dětská párová latina

Kuba o sobě:

Když jsem v mládí viděl první taneční soutěž, bylo mi jasné co budu v životě dělat. Tanec byl pro mě jasná volba 😉  Tanec mi pomohl ve stránkách fyzického i psychického rozvoje. Sportovní tanec není pro mě jen pohyb, je to radost a životní postoj.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bohdana Heroldová

Jóga pro začátečníky, jóga pro pokročilé – úterky.

Bohdana o sobě:

Pracuji v oblasti poradenství a osobního rozvoje. Jóga je mým dlouhodobým koníčkem a v životě mi pomohla s velkými zdravotními potížemi. Jógu předcvičuji od r. 2009. Jsem učitelem II. stupně a členkou Unie jógy. Nejraději mám Rádžajógu (královská cesta). Je to vyvážený, ucelený systém vedoucí k zvládnutí těla, mysli i smyslů. Je to cesta jak žít lépe a zdravěji ve svém těle i na duchu.

FMR_0364

Lucie Sokolová

Pohybové hrátky s dětmi a batolátky, hernička pro nejmenší

Lucka o sobě:

Veškerá činnost s dětmi mě velmi naplňuje a dělá mé dny krásnější. Takže jsem začala spolupracovat s rodinn. a komunitním centrem Pelíšek v Poběžovicích (Montessori). Dále s rodinn. centrem Domeček v Mariánských Lázních, odkud pocházím. S radostí vedu pohybové hrátky pro děti a batolátka. Děti jsou naše budoucnost a je žádoucí, aby jim byla věnována náležitá pozornost. Jak po stránce fyzické, tak i duševní.

FB_IMG_1555654895054

Andrea Bürgerová

Pohybové hrátky s dětmi a batolátky, Recepce

Andrejka o sobě:

Cvičení s dětmi je pro mě splněným snem – no, kdo by nechtěl pracovat, a ještě k tomu si hrát! Moje první setkání s Pohybovými hrátkami bylo v roli maminky. Syna cvičení moc bavilo a mně se líbil přátelský přístup k rodičům a dětem. Cvičení nás zkrátka nadchlo. Mám ráda legraci a dětský smích, a i proto mě moje práce opravdu baví.

františek

František Hartman

Jóga pro muže, jóga pro všechny

František o sobě:

Joga se ke mně dostala přes potřebu „něco se sebou dělat“ a touhu „něco ve svém životě změnit“. Později můj život, především mě samotného, ovlivnila tantra. Spojení těchto dvou cest, znamená hlubší kontakt s tělem a hlavně s nitrem. Je to vnitřní práce se sebou samotným, s myslí a emocemi, která přináší do života čerstvý vzduch. Zlepšuje se tak vztah k sobě a tím i k okolí. Vědomá práce s tělem a dechem, tomu všemu úžasně napomáhá.  Těším se na společnén cvičení.

jarka žáková

Jarka Žáková

Latinskoamerické tance pro děti, dospělé, taneční pro dospělé

Jaruška o sobě:

Od dětství se věnuji standartním a latinsko-americkým tancům. V sólové dráze jsem dosáhla druhé nejvyšší třídy. Vedla jsem a vedu několik tanečních kurzů pro děti i dospělé v Plzni i v Domažlicích. S přibývajícím věkem syna jsem se rozhodla věnovat i dětem školkového věku a tančím s nimi v kurzu tanečky. Jsem trenér a porotce III. třídy pro sportovní tanec. Ráda se s Vámi i Vašimi dětmi budu potkávat na svých lekcích.

foto Misa

Michaela Levá

Pohybové hrátky s dětmi a batolátky

Míša o sobě:
Cvičení pohybem a hrou je nejlepší způsob jak si vytvořit vřelý vztah ke sportování po celý život. Na ZŠ jsem chodila do sportovní třídy, zkusila sem si mnoho různých sportů – korfball, basketball, frisbee ultimate, double disk, jezdectví, scénický tanec.. Moto: „Bavit se pohybem“ naplnˇuje všechna má cvičení i doma s mýma dvouma klukama. Těším se na viděnou na lekcích pro maminky s batolátky.

editka

Edita Kočandrlová

Knihohrátky pro ne/čtenáře od 6 do 10 let, středy

Edita o sobě:

>Baví mě spolu s dětmi klást si otázky a docházet k odpovědím, zabrat se do hry, pustit se do zkoumání. Ráda bych jim předala svou celoživotní zálibu ve čtení knih, podepřenou studiem českého jazyka a literatury na pedagogické fakultě – abypoznaly bohatost a hloubku textů, ilustrací a výpravy knih. A ráda se s nimi také něčemu přiučím.

Veronika Němcová

Veronika Němcová

ZUMBA – soboty ráno

Verča o sobě:

Jsem Verča Němcová – ZUMBICE, tělem, duší i srdcem tanečnice. Zumba je radost, elán, energie, tanec, kterým každá buňka v těle žije. Zumba je můj život, tak jako rodina, učení jazyků, psaní knížek a čokoláda, Zumba je pro mě bláznivá párty, se všemi, které mám ráda.

DSC_3516ii-web

Petra Holubová

Ashtanga jóga pro všechny

Petra o sobě:

Jóga mi vstoupila do života nedávno a postupem času jsem si ji zamilovala. Stala se součástí mého každodenního života, učí mě disciplíně, naslouchání svému tělu a přináší pozitivní energii. Absolvovala jsem kurz instruktor jógy – Trenér II. Třídy na FTVS v Praze (150h). Po workshopu s Daliborem Štědronským jsem absolvovala i jeho Underground Yoga School, určená pro instruktory dynamických stylů jógy. Jóga je pro mne nejen fyzické cvičení, ale především dlouhá krásná cesta plná poznání a cesta osobního růstu.
Radost, spokojenost a zdraví plynoucí z praktikování jógy Vám přeji.

91667391_201489804487700_8715421832603238400_o

Iva Nowahy

Tibetská jóga Kum Nye páteční rána

Iva o sobě:

Kum nye – tibetskou léčebnou techniku praktikuji od roku 2000. Praxe kum nye mi zásadním způsobem změnila život a pozitivně ovlivnila moje zdraví. Mým učitelem je klinický psycholog Matthias Steurich, M.A., na jehož semináře jezdím pravidelně několikrát ročně. Mým druhým velkým koníčkem je Čínská medicína. Poznatky TČM a techniky kum nye vzájemně velmi dobře spolupůsobí na naše zdraví, duši a psychiku. Navíc se ráda setkávám s lidmi a proto pořádám skupinové i individuální relaxace, víkendové a meditační semináře, jejichž cílem je především odpočinek od každodenního shonu.