Enter your search terms:
Top
 

Praktické informace

RECEPCE

 

Otvírací doba – leden

pondělí  15.00 – 17.30

úterý      9.00 – 12.00, 15.00 – 16.30

čtvrtek   9.00 – 12.00, 15.30 – 17.00

 

 

VSTUPNÉ

 

Vážíme si Vaší důvěry. Při zakoupení dvou kurzů z nabídky Shakti poskytneme slevu 5% na jeden z nich. Při zakoupení tří kurzů z nabídky Shakti poskytneme slevu 10% na jeden z nich.

 

Dospělí:

 

Předplatné na 3 měsíce

->  Vztahuje se vždy k jednotlivému vybranému kurzu. Své místo máte v kurzu vždy rezervované a počítá se s Vámi. Předplacení je zaručenou motivační záležitostí. Nemusíte se starat o placení na místě či o aktualizování permanentky, pouze při prvním vstupu na lekci předložíte kartičku. Přihlášení k předplatnému je časově omezené.

Předplatné skýtá nejvýhodnější cenu za lekci, a to 120,- Kč.

Přihlášení může proběhnout přes náš e-mail. Zakoupit předplatné lze na recepci, kde obdržíte kartičku, se kterou přijdete na první lekci.

Permanentky na 4 lekce

->  Jsou platné pro všechny kurzy vedené lektory Shakti (Ivča, Miri, Petra, František, Iva, Jarka, Kuba, Jana, Edita). Jsou určené pro ty, kdo se nechtějí vázat, pro ty, kdo chtějí chodit méně pravidelně a bez rezervace. Permanentky jsou plně přenosné, tzn. že kurzy můžete mezi sebou i kombinovat a střídat. Též můžete permanentku půjčit svým blízkým (např. v případě, že byste nestíhali “vychodit” počet hodin apod).

Permanentky mají platnost 4 týdny a jsou k zakoupení v recepci za zvýhodněnou cenu 600,- Kč (150,- Kč/lekce).

Zakoupit permanentku lze na recepci, kde obdržíte kartičku, se kterou chodíte na každou lekci.

Otevřené lekce

->  Jsou určené pro ty, kdo se nechtějí vázat, také pro ty, kdo chtějí chodit méně pravidelně a bez rezervace. Též pro ty, kdo chodí na kurzy předplacené a občas chtějí hodinu nebo více v týdnu ”navíc”. Můžete přijít kdykoliv, třeba jen vyzkoušet, a zaplatit za lekci na místě 170,- Kč.

 

Děti:

 

Předplatné na 3 měsíce

->  Vztahuje se vždy k jednotlivému vybranému kurzu. Své místo má Vaše dítko v kurzu vždy rezervované a počítá se s ním. Předplacení je zaručenou motivační záležitostí. Nemusíte se starat o placení na místě či o aktualizování permanentky, pouze při prvním vstupu na lekci předložíte kartičku. Přihlášení k předplatnému je časově omezené.

Předplatné skýtá nejvýhodnější cenu za lekci, a to 90,- Kč.

Přihlášení může proběhnout přes náš e-mail. Zakoupit předplatné lze na recepci, kde obdržíte kartičku, se kterou přijdete na první lekci.

Permanentky na 4 lekce

->  Jsou platné pro všechny kurzy vedené lektory Shakti (Ivča, Miri, Petra, František, Iva, Jarka, Kuba, Jana, Edita). Jsou určené pro ty, kdo se nechtějí vázat, pro ty, kdo chtějí chodit méně pravidelně a bez rezervace. Permanentky jsou plně přenosné, tzn. že kurzy může Vaše dítko mezi sebou i kombinovat a střídat. Též můžete permanentku půjčit svým blízkým (např. v případě, že by Vaše dítko nestíhalo “vychodit” počet hodin apod.).

Permanentky mají platnost 4 týdny a jsou k zakoupení v recepci za zvýhodněnou cenu 440,- Kč (110,- Kč/lekce).

Zakoupit permanentku lze na recepci, kde obdržíte kartičku, se kterou chodíte na každou lekci.

Otevřené lekce

->  Jsou určené pro ty, kdo se nechtějí vázat, také pro ty, kdo chtějí chodit méně pravidelně a bez rezervace. Též pro ty, kdo chodí na kurzy předplacené a občas chtějí hodinu nebo více v týdnu ”navíc”. Můžete přijít kdykoliv, třeba jen vyzkoušet, a zaplatit za lekci na místě 130,- Kč.

 

Dětské páry sportovního tance:

 

-> pod vedením Jarky a Kuby jsou výjimkou – tam je možné pouze zakoupit předplatné do Vánoc za 1.960,- Kč.

 

Miminka (3 – 5 měsíců):

 

Předplatné na 4 lekce

->  Své místo má vaše mimi v kurzu vždy rezervované a počítá se s ním. Předplacení je zaručenou motivační záležitostí. Nemusíte se při každé návštěvě starat o placení. Staráte se o to, abyste měli s sebou kartičku na každé lekci. Přihlášení je možné na náš e-mail. Na recepci zaplatíte výhodných 360,- (90,- Kč/lekce) a obdržíte kartičku.

Otevřené lekce

->  Jsou určené pro ty, kdo se nechtějí vázat, také pro ty, kdo chtějí chodit s miminky méně pravidelně a bez rezervace. Můžete přijít kdykoliv, třeba jen vyzkoušet, a zaplatit za lekci na místě 100,- Kč.

 

Storno podmínky

 

Při zrušení účasti 14 dnů před akcí bude jako storno poplatek účtováno 30% z celkové ceny.

Při zrušení účasti 7 dnů před akcí bude jako storno poplatek účtováno 50% z celkové ceny.

Při zrušení účasti ve lhůtě méně než 7 dnů před akcí bude jako storno poplatek účtováno 100% z celkové ceny.

V případě storna z důvodů neodvratitelných událostí (úmrtí v rodině, hospitalizace účastníka kurzu nebo člena jeho rodiny, živelná pohroma, vážné onemocnění) se storno poplatek neúčtuje. Výše uvedené skutečnosti je účastník povinen studiu doložit písemným dokladem  nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku a zaplacenou částku má možnost vyčerpat návštěvou jiných kurzů či jiné jednorazové akce Shakti v tentýž kalendářní rok.

Účast pravidelných kurzů je možná pravidelně i jednorázově. V případě stavu nouze některé pravidelné kurzy probíhají v on-line učebně, některé jinou formou. Bližší informace poskytujeme na vyžádání.

 

 

CO S SEBOU

 

Na jógu:

• jógamatka – pokud možno neklouzavá podložka (máme ve studiu nějaké k zapůjčení)

• pohodlné oblečení, které nebrání pohybu a kůži dýchání

• deka či pléd na závěrečnou relaxaci

Na dětskou jógu:

• jógamatka – pokud možno neklouzavá podložka (máme ve studiu nějaké k zapůjčení)

• pohodlné oblečení, které nebrání pohybu a kůži dýchání

• láhev s pitím

Na meditace, relaxace, pránajámu:

• jógamatka, deka

• případně meditační polštářek

• láhev s pitím

• pohodlné teplejší sportovní oblečení, doporučujeme teplé ponožky

 

Na zdravotní a kondiční cvičení:

• pití

• podložku na cvičení

• ručník – důležité pro případné vypodložení při předsunu hlavy

Na cvičení s dětmi a batolátky, na dětské tanečky:

• pití (svačinku dle potřeby)

• pohodlné oblečení

• přezůvky (nejsou nutností)

Na tanec:

• pohodlné boty nebo tančit naboso

• láhev s pitím • pohodlné oblečení

 

RADY PRO CVIČENÍ:

Dvě hodiny před cvičením již nejezte těžká jídla.
Cvičte podle svých možností.
Cvičte pravidelně, jedině pravidelnou praxí se budete posouvat dál a zanedlouho uvidíte i ucítíte pozitivní změny na fyzické i psychické úrovni.
Respektujte své tělo, nesoutěžte s ostatními, ani sami se sebou.
Neporovnávejte se, vnímejte signály co Vám tělo dává.
Pokud cítíte, že už nemůžete, odpočiňte si.
Vědomě se soustřeďte na dech a dýchejte plynule po celou dobu cvičení.
Pozornost směřujte k sobě.
Jógové ásány (pozice) cvičte tak, abyste se v nich cítili dobře.

 

Jak a kdy se dostavit na lekci?

Přijďte nejlépe 10 minut před začátkem lekce. V klidu se můžete připravit v šatně, popřípadě se před začátkem na leccos zeptat lektorky. Po cestě centrem berte ohled na právě probíhající lekce a chovejte se tiše. Nakonec už i toto ztišení je přínosem pro Vás samotné :)

 

Jak často chodit?

Praktikování jógy několikrát týdně přinese své ovoce ve formě rovnováhy a spojení vnitřku z vnějškem mnohem rychleji a účinněji než jen jedna lekce týdně. Stejně tak zdravotní cvičení alespoň 2x do týdne má na Vaše tělo znatelně větší a lepší vliv nežli cvičení jednou týdně.