Enter your search terms:
Top
 

Salsa víkendové večery

Letní workshopy

 

Taneční kroky řeknou více než tisíc slov.
 

ruben_ordonez

Lektor o sobě: „Jsem Rubén Ordoňez. Pocházím z města Trinidadu na Kubě. Jsem členem taneční skupiny kubánského folkloru el Ache chure. Současně jsem zde měl svou taneční školu salsy a dalších populárních kubánských tanečních stylů.

Můj život je tanec. Mé srdce bije v rytmu kubánské salsy. Rád bych vás také seznámil s prvky kubánské rumby, reggaetonu, cha cha a merengue. Romantická bachata je dalším druhem tance, se kterým bych vás s potěšením provedl. Mírně pokročilým tanečníkům nabídnu na lekcích také základy Rueda de casino, abyste mohli bez obav vpadnout na taneční parket salsa party!  

Přijďte si se mnou zatančit v rytmu kubánské hudby. Na chvilku zapomeňte na každodenní stres a přenesme se spolu do atmosféry kubánského každodenního života. Slibuji vám, že nebudete litovat!  

Těším se na setkání s vámi!“
 

1. Salsa Lady

Letní sobotní večer rozpálený kubánskou Salsou. Speciálně jen pro ženy. Kromě kubánské salsy máte možnost se seznámit s dalšími tanci jako jsou: kubánská rumba, chacha, reggaeton, merengue a romantická bachata.

Termín: 3. srpna 2019, 18:00 – 20:00 hod
Cena: 550,- Kč/osoba

O tuto akci je velký zájem a počet míst je omezen – a z tohoto důvodu si dovolujeme požadovat 200 kč zálohu.
Teprve po zaplacení zálohy buderezervace potvrzena. Peníze pošlete na účet č. 102977701/5500 do poznámky Salsa a vaše jméno.

Přihlášení mailem nutné: info@shakticentrum.cz

 

2. Salsa pro páry

Horké léto, nedělní večer – romantická a smyslná párová salsa. Přijďte oživit, okořenit Vaše tančení životem s partnerem/kou, kamarádem/kou s kýmkoliv. Uvidíte, zkusíte a tančit se bude také bude kubánská rumba, chacha, reggaeton, merengue a romantická bachata.

Termín: 4. srpna 2019, 16:00 – 18:00 hod
Cena: 550,- Kč/pár

O tuto akci je také zájem a počet míst je omezen – a z tohoto důvodu si dovolujeme požadovat 200 kč zálohu.
Teprve po zaplacení zálohy buderezervace potvrzena. Peníze pošlete na účet č. 102977701/5500 do poznámky Salsa a vaše jméno.

Přihlášení mailem nutné: info@shakticentrum.cz