Enter your search terms:
Top
 

Meditace v běžném životě

… aneb jak využít meditačního stavu vědomí každodenně

Termín: 30. listopadu 2018
Čas18:00- 19:30hod
Průvodce meditací: Marek Bednář, terapeut celostního uzdravení přírodní cestou (více)

1509850_892876277402617_6720984070449204183_n

 

Co je meditace?  Má meditace smysl i pro „normálně fungující“ lidi? K čemu mi může být užitečná? Zvládnu meditovat doma či v práci? Je nezbytné dodržovat nějaká pravidla? Jak mohu meditovat sama / sám? Kdy vlastně ve stavu meditace nejsem? Co je cílem meditace?
Možná Vám nebo lidem kolem Vás v minulosti vyvstaly některé z těchto otázek. A možná byl i pojem meditace některým z nás do nedávné doby vzdálený – zvláště při představě holohlavého mnicha sedícího mnoho hodin denně bez hnutí a s vyprázdněnou myslí :-) … ano, i to je forma meditace, pro nás zde v Česku ne lehko uchopitelná. Navíc ani nezbytná.

Výše uvedené otázky i další aktuálně vzniklé spolu s praktickými cvičeními, v kterých můžete sami pokračovat doma, získáte na tomto meditačním a diskusním setkání. Jeho energie rovnosti a pospolitosti začne působit už s usednutím do kruhové mandaly – tu budeme utvářet svými těly kolem meditačního oltáře.
Zvaný je každý, kdo se chce seznámit s podstatou meditací, a vřele jsou vítáni i praktikující včetně svých příspěvků do společného povídání a rozjímání.

 

Cena akce: 200,- Kč
Přihlášení a informace na: info@shakticentrum.cz

V roce 2019 s Markem připravujeme meditaci METTÁ – meditace pěstování nesobecké a milující laskavosti. Sledujte náš web zde, ať Vám to neunikne :)