Enter your search terms:
Top
 

VITAL DANZA

(Pravidelný) danceshop

..proběhne hned po ukončení omezení vládou ČR :) Budeme včas informovat.

Srdečně Vás zveme na možná pravidelná taneční setkání s novou formou a obsahem – VitalDanza je forma tance a pohybu, která se nás dotkne na mnoha úrovních, nejen na tělesné.
Pokud bude projeven zájem, stanou se worshopy pravidelnými.

Termín:  nedělě … 2020vital danza regina
Čas:  14:00 – 16:30 hod
Lektorka: Regina Schiessl 

Tato metoda může sloužit k osobních rozvoji a transformaci.
Během lekce VitalDanza se nespojujeme jen sami se sebou, ale i se skuppinou, společenstvím ve kterém tančíme a vnímáme, že jsme všichni část velkého celku a našeho rodinného příběhu (myšleno i předci).
Podobný systém tancování, je takzvaný tanec života, Biodanza, která už v ČR je.

Základem Vital Development® / VitalDanza® jsou desítky let zkušeností, intenzivního výzkumu a řešení nových vědeckých poznatků.
Zakladatelé Patricia Martello a její manžel Marcelo Di Matteo vytvořili po mnoho let společné dílo VitalDanza®. Patricia a Marcelo žijí v Londýně a odtamtud pracují po celém světě. Oba jsou u.a. Registrovaní členové v britském registru alternativního lékařství.
Tato akce je určená výhradně pro ženy.
Cena: 350,- Kč
Přihlášení a bližší informace mailem na adrese: info@shakticentrum.cz
Rezervaci Vám potvrdíme po zaplacení celé částky na účet č. : 102977701/5500 – nezapomeňte prosím napsat do poznámky jméno a VITAL DANZA.
Při vaší neúčasti na akci, pokud překážka k ní vedoucí je na vaší straně, vám budiž náhradou roční volný vstup na jakoukoliv jednu naší jinou akci či kurz ve stejné cenové výši.